Процедурата против бръчки около очите и устата е предназначена за подхранване на кожата, изглаждане на бръчките, възстановяване овала на лицето.
Продължителност: около 1,5 часа
Препоръчително е да се извършва серия от 5-10 (в зависимост от състоянието на кожата и очакваните резултати) процедури на интервали от 4-5 дни, а след това една процедура за поддържане на ефекта в рамките на 3-4 седмици.
Стъпка 1. Премахваме грима от лицето, шията и деколтето с помощта на колаген ревитализиращо мляко - COLLAGEN VITALIZING MILK.
Стъпка 2. Тонизираме лицето, шията и деколтето с колаген тонер COLLAGEN SOOTHING TONER.
Стъпка 3. Правим пилинг (COLLAGEN PEELING CREAM).
Стъпка 4. Изпълняваме процедурата с помощта на „ютия“ за изглаждане на бръчки (масаж с мускулна електростимулация).
Стъпка 5. Масажираме кожата ръчно, използвайки продукта колаген гел за лице NATURAL COLLAGEN.
Стъпка 6. Нанасяме върху лицето златна маска INVENTIA PURE GOLD MASK WITH NATIVE FISH COLLAGEN.
Стъпка 7. Отстраняваме колагена и в областта на очите нанасяме колагенов серум с витамин А и Е - COLLAGEN SERUM VIT. А + E, а след това се прилага еликсир за под очите.
Стъпка 8. В края на процедурата нанасяме върху лицето, шията и деколтето дневен или нощен крем против бръчки - COLLAGEN DAY CREAM или COLLAGEN NIGHT CREAM.
Маслото за брада е задължителна част от арсенала на всеки мъж с перфектен вид. Какъв е ефектът на маслата върху брадата и мустаците ви, как помага за ускоряване на растежа на брадата и как го използвате? Открийте тайните!
прочети ощеЕпщайн-Бар вирус Epstein-Barr virus (EBV) В края на XIX в. вирусът на Епщайн-Бар е бил все още много слаб. Тогава EBV патогенът не е бил страшно заразен или агресивен; за да се заразите, е била необходима директна обмяна на телесни течности с човек, който е имал активна EBV инфекция - а тези активни инфекции са били доста редки. EBV можеше да живее в спящо състояние у някого през целия му живот, без да предизвиква проблеми или симптоми.
прочети ощеОткакто лекарите са се научили да диагностицират правилно синдрома на хроничната умора, са предложени много схеми за лечение и рехабилитация на такива пациенти. Една от иновативните техники до момента е технологията за лингвистично-вълнова генетика, разработена в Института по квантова генетика от екип от лекари и генетици под ръководството на П.П.Гаряев
прочети още